Impact Wrestling Federation

Dołącz do nas już dziś!

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Szukamy Bookerów!!! Kontakt macie w zakładce

#1 2016-09-05 18:53:36

Gajeros
Administrator
Dołączył: 2016-08-27
Liczba postów: 32
Windows 7Chrome 52.0.2743.116

IMPACT MONDAY#3

Impact Monday#3
Berlin 05.09 20:00 (18:53! jej!)

<Aleks Abmrołs- Theme song>

Aleks: Witam wszystkich bardzo serdecznie w Impact Monday #3, w końcu gala zaczyna się tak jak powinna, naj...(przerywa muzyka)

<Meison- Theme>
(Meison stoi przed ringiem, w ręce ma mikrofon)

Meison: Teraz jest idealnie, niech widownia zapamięta sobie twój wygląd z pasem ,bo to twoje ostatnie chwilę z nim! na First war upokorzę cię tak jak na ostatnim epizocie Impact Monday.
Aleks: Nie pierdol tyle, tylko właź do ringu i zacznijmy to już teraz!
Meison: Teraz? Teraz nie mam czasu na takie cioty jak ty! Jesteś nic nie wart! Na ppv znowy zaliczysz stół przyjacielu!
Aleks: Nie byłbym taki pewien, już raz ciebie pokonałem, dlatego w sumie to ja mam w ręce ten pas!!
Meison: Dzieki mojej nie uwadze...
Aleks: Nie pierdol tylko chodź już tu!!! Wkurwiasz już mnie tym gadaniem!!! UDOWODNIE CI ,ŻE JESTEM TUTAJ NAJLEPSZY !!! (Wychodzi z ringu i rusza na Meisona)

Meison odpycha Aleksa po czy wykonuje Flying Forearm i odchodzi.
Jednak Aleks podnosi mikrofon pozostawiony przez Meisona i mówi: Jeszcze się przekonasz jaki jestem dobry!

1 walka:
<Zwycieżczyni tego pojedynku zawalczy w finałowej walce o pas kobiet>
Brooke vs Samantha Adams

<Theme Brooke>
Brooke wchodzi skupiona, jednak wie ,że będzie to trudny pojedynek

<Theme Samantha Adams>
Słychać ogromne buczenie publiczności jednak Samantha lubi to!

Od początku pojedynku Samatha walczyła brudno i brutalnie! W pewnym momencie popełniła błąd przez który trafiła prowadzenie w walce. Ulubienica publiczności wybonała Brooke Bustera na Samancie!
Po czym założyła na swojej przeciwniczce Sharpshootera! Jednak nagle słychać muzykę

<Nevada theme song>
Wszyscy zdziwieni debiutem nowej zawodniczki! Brooke puszcza dźwignie i wygląda na zdenerwowaną! Nagle roll-up pin i 1...2 i Brooke kickoutuje, jednak Nevada wrzuca krzesło do ringu po czym biegnie
na drugi koniec ringu i rozprasza sędziego! Samantha nokautuje rywalke po czym pokonuje Rampaige(Ramsam) i pinuje rywalke 1...2..3 i znamy pierwszą uczestniczkę meczu o pas Kobiet
ZWYCIĘŻA SAMANTHA ADAMS!!!
(Samantha celebruje wraz z Nevadą i bierze mikrofon)

Samantha: I teraz wiecie kto jest najlepszą kobietą w tym biznesie!!! Udowodniłam wam to wraz z Nevadą! Razem tworzymy Bad Girls!

Segmenty:

Paige rozmawia z dziennikarką:
Dziennikarka: Od dawna spekuluje się, że jest pani menedżerką jednego z zawodników występujących w Impact Monday, można wiedzieć, który to zawodnik?
Paige: Zawodnik jeszcze nie zadebiutował, jednak jestem pewna ,że będzie najlepszy
Dziennikarka: Można wiedzieć na kiedy jest przewidywany jego debiut?
Paige: Emmmmm nie wiadomo przepraszam, ale na mnie czas (po czym odchodzi)

Na ekranie widać urówki walki Ramiego Knoxa i Johna O Neila w starciu o pas.

(Przerwa na reklamy)

Walka 2:
Mr. Dawid(wraz z Sadzikiem) vs John O Neil

Walka jest już w trakcie widać lekką dominacje John O Neila który wykonuje kolejnego superplexa z narożnika. John wykonuje last ride na Mr. Dawidzie po czym podnosi go i wykonuje tez Texan Piledrivera!
Nagle jednak Sadzik rozprasza O Neila, Mr Dawid chciał zaatakować Johna od tyłu jednak podknął się o sędziego. John dostrzegł przekręt i wykonał Reversal Psycho Drivera na Dawidzie po czym spinował
rywala 1.....2.... i Sadzik rozprasza sędziego. John rozwscieczony wychodzi z ringu wbija spearem Sadzika w Narożnik po czym wchodzi do ringu ,gdzie leży Mr.Dawid nie przytomny i Kolejny
REVERSAL PSYCHO DRIVER i 1...2...3 !
ZWYCIĘŻA JOHN O NEIL!!!

John się cieszy jednak Sadzik postanowił zaatakować Johna Krzesełkiem od tyłu, Sadzik Nokautuje Johna krzesłem!!! Jednak na pomoc przychodzi Bin Lader który wykonuje Pow-up Powerbomba na Sadziku.
Bin Lader podnosi Johna i gratiluje mu tego czego nie udało mu się zrobić tydzień temu. Czy poznaliśmy nowy Tag Team?! Zapewne dowiemy się tego w przyszłości!

Segmenty:

Anderson mówi przez telefon:
Anderson: Tak właśnie teraz Wexler pożałuje swoich ruchów!
Tajemniczy głos: A co jeśli on będzie lepszy niż myślisz?
Anderson: Wtedy właśnie wy wchodzicie do akcji!


Na zapleczu widać Nevadę wraz Samanthą nagle podchodzi do nich Dominika Queen i mowi:
Dominika: Gratuluje Samantha ,ale nie umiesz wygrać sama walki co?
Samantha: Powiedziała ta co sama zaatakowała ostatnio Brooke od tyłu
Nevada: Radze ci panienko Queen nie wchodź Samancie w drogę, oszczędź sobie trudu oddaj mecz z Nikki ,bo i tak w finale się upokożysz
Dominika: Skąd wiesz ,że nie mam planu b?
Samantha: tobie nie pomoże nawet plan C ,bo na ppv poprostu nie pojedziesz... Dobra wybacz ale opuścimy cię już teraz, pa !

<Theme song- Rami Knox>

Sami wychodzi wraz z swoim pasem - HEROES CHAMPIONSHIP

Rami: Witam was wszystkich! Na ostatnim Impact Monday #2 zachwyciłem wszystkich wygrywając ten pas i na następnym ppv zamierzam dać komuś szansę w meczu do dwóch przypięć, szczegóły na następnej gali!!!
Teraz jednak chciałbym podziękować mojej największej fance - mojej siostrze! Zapraszam ją tutaj (Dominika wchodzi do ringu).
Rami nadal: Dziękuje ci Dominiko! Tobie zawdzięczam ten sukses i tylko i wyłącznie tb...

<Theme Song Nevada>

Nevada: Piękne są te wasze wyznania, ale dobrze wiesz, że przegrasz walkę na następnej gali...
Dominika: Skąd jesteś taka pewna? Może chce się przekonać
Nevada: Bardzo chętnie (Po czym atakuje Dominikę, Rami wychodzi z ringu)

3 Walka:
Normal match: Nevada vs Dominika Queen

Dominika Queen nie umiała odnaleźć się przez wiele minut.
Nevada nadal dominuje wykonuje Ghetto kick i pinuje 1...2 kickout, Nevada zdenerwowana! Myśli, następnie wykonuje Belly to Compton (Belly to Bayley) i kolejny raz pinuje 1...2 i Nevada chwyta za linę!
Zdenerowana Nevada wykonuje Ghetto Selection (Natural Selection) Dominika bez sił nie wie co zrobić, Dominika próbuje dostać się do lin ,ale nie wychodzi to jej. Nagle Nevada puszcza dźwignie!!
Biegnie z pretensjami do sędziego twierdzi ,że Dominika odklepała... Nagle wychodzi z ringu i zaczyna okładać Dominike!!! Po chwili Samantha dołączyła się do maskary Dominiki Queen jednak po chwili,
stwierdziła ,że i tak już wraz z Nevadą pokazały siłe!

<Przerwa>

<Wexler - Theme>

Wexler: Witam! Witam! Czekam na wyzwanie szefie pokaże ci na co mnie stać!!! Jednak najpierw chciałbym porozmawiać z tb pseudoprezesie! Zapraszam cię do ringu!

<Theme - Anderson>

Mike Anderson: Słucham jakie masz ostatnie wyzwanie przed śmiercią?!
Wexler: Wyzywam cię na pojedynek na fist war! Pojedynek odbędzie się w stypulacji Last standing man!
(Światła gasną)
W ringu pojawia się Dark Man!
Anderson: Jeśli przeżyjesz ten main Event to porozmawiamy o tym pojedynku żegnam (po tym wydarzeniu Dark Man atakuje Wexlera)

Main Event:
Wexler vs Dark Man

Dark man atakuje clotheslinami Wexlera, Dark Man bije z całej siły Wexlera w głowę, po czym wykonuje headlock!
(5 min później)
Dark man traci dominacje jednak wykonuje chokeslam i pinuje 1..kickout
Dark man podnosi go i wykonuje big boota!
(3 min Później)
Dark man wykonuje kolejnego chokeslama po czym pinuje 1...2 i kickout
Dark man celebruje mimo wszystko!
Wexler odnajduje siły i wykonuje Broquekick (Wexler kick) 1..2...3
Zwycięża Wexler!

Wexler celebruje jednak w ringu pojawiają się trzej zamaskowani zapaśnicy którzy okładają Wexlera krzesłami!
Na ratunek przychodzi Old Day którzy przeganiają napastników i celebrują z Wexlerem!

i mamy koniec!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
fabresso - fwp - placerp - sarbinowo - wolfcity